Přehled akcí: školní rok 2019/20

 

Termín

Akce

Třídy

Učitelé

Místnosti

 
2.9.
(Po)
 

 

Zahájení školního roku 2019/2020

 

 

 

 
12.9.
(Čt)
 

17:00

Třídní schůzky

 

 

 

 
2.10.
(St)
 

 

Miniházená

 

 

 

 
7.10.
(Po)
 

8:00- 9:40

Ekologický program

2.

Sv

 

10:00-11:40

Ekologický program

3.

Sl

 

 
8.10.
(Út)
 

8:00-10:45

Divadelní představení

1.

Ry

 

 
9.10.
(St)
 

 

Volný den vyhlášený ŘŠ

1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9.

 

 

 
10.10.
(Čt)
 

8:00- 8:45

Dopravní výchova

4.

 

 

10:55-14:45

Burza škol

9.

Su

 

 
16.10.
(St)
 

8:00- 9:40

Exkurze

5.

Pn

 

10:00-11:40

Exkurze

4.

Ma

 

 
23.10.
(St)
 

8:00-12:35

Deskové hry - turnaj

 

 

 

10:00-11:40

Exkurze

1.

Ry

 

 
29.10.
(Út)
 

 

Podzimní prázdniny

 

 

 

 
30.10.
(St)
 

 

Podzimní prázdniny

 

 

 

 
1.11.
(Pá)
 

8:00-11:40

Halloween

9.

 

 

 
4.11.
(Po)
 

8:55-13:30

Exkurze knihovna ML

7.

Su

 

 
6.11.
(St)
 

 

Volný den vyhlášený ŘŠ

1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9.

 

 

 
7.11.
(Čt)
 

8:00- 8:45

Dopravní výchova

4.

 

 

 
11.11.
(Po)
 

 

Exkurze

4., 7.

He, Ma, Pl

 

 
18.11.
(Po)
 

 

Exkurze

9.

Ec

 

 
19.11.
(Út)
 

17:00

Třídní schůzky

 

 

 

 
4.12.
(St)
 

8:00- 9:40

Beseda

8.

 

 

10:00-11:40

Beseda

9.

 

 

 
5.12.
(Čt)
 

8:00-11:40

Mikuláš - projektový den

9.

Ec

 

 
9.12.
(Po)
 

14:00

Vánoční dílny

 

 

 

 
11.12.
(St)
 

 

Miniházená

 

Ry

 

 
12.12.
(Čt)
 

8:00- 8:45

Dopravní výchova

4.

 

 

 
14.12.
(So)
 

14:00-16:00

Prodejní stánek - Vánoční trhy ML

 

 

 

 
16.12.
(Po)
 

10:00-12:35

Vánoční pečení - projektový den

 

Sl

 

 
20.12.
(Pá)
 

8:00-12:35

Vánoční škola - projektový den

1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9.

 

 

 
9.1.
(Čt)
 

8:00- 8:45

Dopravní výchova

4.

 

 

 
15.1.
(St)
 

 

Olympiáda D - okresní kolo

 

Lk

 

 
22.1.
(St)
 

 

Olympiáda Čj - okresní kolo

 

Lk

 

 

Miniházená

 

Ry

 

 
27.1.
(Po)
 

 

Pythagoriáda

 

W

 

 
31.1.
(Pá)
 

 

Pololetní prázdniny

 

 

 

 
13.2.
(Čt)
 

8:00- 8:45

Dopravní výchova

4.

 

 

 
19.2.
(St)
 

8:00-12:35

Turnaj - deskové hry

 

He

 

 
21.2.
(Pá)
 

 

Projektový den Žijeme sportem

 

 

 

 
24.2.
(Po)
 

 

Jarní prázdniny

 

 

 

 
25.2.
(Út)
 

 

Jarní prázdniny

 

 

 

 
26.2.
(St)
 

 

Jarní prázdniny

 

 

 

 
27.2.
(Čt)
 

 

Jarní prázdniny

 

 

 

 
28.2.
(Pá)
 

 

Jarní prázdniny

 

 

 

 
5.3.
(Čt)
 

8:00- 8:45

Dopravní výchova

4.

 

 

 
11.3.
(St)
 

 

Miniházená

 

Ry

 

 
20.3.
(Pá)
 

 

Matematický klokan

 

 

 

 
26.3.
(Čt)
 

8:00- 8:45

Dopravní výchova

4.

 

 

 
2.4.
(Čt)
 

13:00-18:00

Zápis do 1. třídy

 

 

 

 
16.4.
(Čt)
 

8:00- 8:45

Dopravní výchova

4.

 

 

 
21.4.
(Út)
 

17:00

Třídní schůzky

 

 

 

 
22.4.
(St)
 

 

Miniházená

 

Ry

 

 
23.4.
(Čt)
 

8:00- 8:45

Dopravní výchova

4.

 

 

 
6.5.
(St)
 

8:55-11:40

Hudební pořed

6.

Ps, W

 

 
7.5.
(Čt)
 

8:00-10:45

Hudební pořad

2., 5.

Kav, Pp, Sv

 

 
14.5.
(Čt)
 

8:00-10:45

Divadelní představení

3.

Sl

 

 
22.5.
(Pá)
 

8:00-13:30

Olympiáda mikroregionu Mariánskolázeňsko

 

 

 

 
3.6.
(St)
 

 

Miniházená

 

Ry

 

Zpracováno v systému Bakaláři