Přehled akcí: školní rok 2017/18

 

Termín

Akce

Třídy

Učitelé

Místnosti

 
1.9.
(Pá)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
4.9.
(Po)
 

 

Zahájení školního roku

 

 

 

 
7.9.
(Čt)
 

17:00

Třídní schůzky

 

 

 

 
8.9.
(Pá)
 

 

Exkurze

8.

Ec

 

 
11.9.
(Po)
 

 

Exkurze - Výstava ovoce

 

 

 

 
20.9.
(St)
 

13:00-15:30

Projekt GOAML

9.

Kv

 

 
22.9.
(Pá)
 

 

Miniházená

 

Ry

 

 
26.9.
(Út)
 

 

Exkurze

2., 4.

Ma, Ry

 

 
27.9.
(St)
 

8:00-11:40

Exkurze

9.

Ka

 

 
4.10.
(St)
 

13:00-15:30

Projekt GOAML

9.

Kv

 

 
5.10.
(Čt)
 

 

Exkurze

5.

Pl

 

 
12.10.
(Čt)
 

8:00- 8:45

Dopravní výchova

4.

 

 

 
13.10.
(Pá)
 

8:00-11:40

Testování SCIO

6.

 

 

 
18.10.
(St)
 

8:00-12:35

Vybíjená - výběr I.st.

 

Sv

 

 
25.10.
(St)
 

13:00-15:30

Projekt GOAML

9.

Kv

 

 

Miniházená

 

Ry

 

 
26.10.
(Čt)
 

 

Podzimní prázdniny

 

 

 

 
27.10.
(Pá)
 

 

Podzimní prázdniny

 

 

 

 
1.11.
(St)
 

8:00-13:30

Testy SCIO

9.

 

 

 
3.11.
(Pá)
 

8:00-11:40

Halloween

9.

Ka

 

 
9.11.
(Čt)
 

8:00- 8:45

Dopravní výchova

4.

 

 

 
21.11.
(Út)
 

17:00

Třídní schůzky

 

 

 

 
29.11.
(St)
 

 

Miniházená

 

Ry

 

 
5.12.
(Út)
 

8:00-11:40

Mikuláš ve škole

9.

St

 

 
7.12.
(Čt)
 

8:00-11:40

Divadelní představení

2.

Ry

 

 

Exkurze

4., 5.

Ma, Pl

 

 
11.12.
(Po)
 

8:55-10:45

Exkurze

1.

Sl

 

 
13.12.
(St)
 

8:00-13:30

Divadelní představení

9.

 

 

 
14.12.
(Čt)
 

8:00- 8:45

Dopravní výchova

4.

 

 

 
15.12.
(Pá)
 

8:55-10:45

Exkurze

2.

Ry

 

 
18.12.
(Po)
 

14:00

Vánoční dílna

 

 

 

 
19.12.
(Út)
 

8:55-10:45

Exkurze

3.

Sv

 

 
21.12.
(Čt)
 

 

Sportovní akce

6., 7., 8., 9.

Kv, Mc

 

 
22.12.
(Pá)
 

8:00-11:40

Projektový den - Vánoční škola

1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9.

 

 

 
27.12.
(St)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 
28.12.
(Čt)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 
29.12.
(Pá)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 
2.1.
(Út)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 
11.1.
(Čt)
 

8:00- 8:45

Dopravní výchova

4.

 

 

 
22.1.
(Po)
 

8:00- 9:40

Exkurze - přírodní

2.

Ry

 

10:00-11:40

Exkurze - papír

1.

Sl

 

 
24.1.
(St)
 

8:55-13:30

Divadlo

7., 8.

Ec, La

 

 
30.1.
(Út)
 

8:00- 9:40

Beseda

9.

 

 

 
31.1.
(St)
 

 

Pololetní vysvědčení

 

 

 

 
2.2.
(Pá)
 

 

Pololetní prázdniny

 

 

 

 
7.2.
(St)
 

 

Miniházená

 

Ry

 

 
8.2.
(Čt)
 

8:00- 8:45

Dopravní výchova

4.

 

 

 
12.2.
(Po)
 

 

Jarní prázdniny

 

 

 

 
13.2.
(Út)
 

 

Jarní prázdniny

 

 

 

 
14.2.
(St)
 

 

Jarní prázdniny

 

 

 

 
15.2.
(Čt)
 

 

Jarní prázdniny

 

 

 

 
16.2.
(Pá)
 

 

Jarní prázdniny

 

 

 

 
8.3.
(Čt)
 

8:00- 8:45

Dopravní výchova

4.

 

 

 
22.3.
(Čt)
 

8:00- 8:45

Dopravní výchova

4.

 

 

 
29.3.
(Čt)
 

 

Velikonoční prázdniny

 

 

 

 
4.4.
(St)
 

13:00-18:00

Zápis do 1. třídy

 

 

 

 
12.4.
(Čt)
 

8:00- 8:45

Dopravní výchova

4.

 

 

 
19.4.
(Čt)
 

17:00

Třídní schůzky

 

 

 

 
26.4.
(Čt)
 

8:00- 8:45

Dopravní výchova

4.

 

 

 
4.5.
(Pá)
 

 

Hudební pořad

3.

Sv

 

 
16.5.
(St)
 

8:00-12:35

Miniházená

 

Ry

 

 

Exkurze - projekt GOAML

9.

Ec

 

 
17.5.
(Čt)
 

8:00- 9:40

Exkurze

2.

 

 

 
20.6.
(St)
 

8:00-12:35

Miniházená

 

Ry

 

 
29.6.
(Pá)
 

 

Vysvědčení

 

 

 

Zpracováno v systému Bakaláři